Facebook
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 20 Kwiecień 2012 00:00

Po więcej nowosci zapraszam na mój fanpage na Fecebooku

"https://www.facebook.com/FotoShocK"


 
Zimowe zabawy - sesja zimowa plenerowa
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 20 Styczeń 2011 00:00

Zima to mimo powszechnej opinii także, wspaniały czas do wykonania zdjęć plenerowych.

"więcej zdjęć"

Prezentujemy poniżej fotografie z naszej ostatniej krótkiej sesji, można by powiedzieć spacerowej. Mnóstwo śniegu i dobrej zabawy, to czynniki dzięki którym zdjęcia mogą być naprawdę fajne. Dla dzieciaków to wspaniała zabawa, a jednocześnie rodzice tez mogą się troszkę rozerwać ;). Życzymy miłego oglądania.


Więcej…
 
Sesja studyjna - dziecięca
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 02 Listopad 2010 00:00

Witam,

Dziś przedstawiamy zdjęcia studyjne, które sprawiły nam duzo radości :)
Nasz mały model-aniołek spisał się na medal! Mamy nadzieję, że również Wam spodoba się ta sesja i z wielką przyjemnością i radością ją obejrzycie! Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia kliknij "więcej" pod drugim zdjeciem po prawej stronie.

Więcej…
 
Fotografia studyjna i biznesowa to dla nas żaden problem
Ocena użytkowników: / 9
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 25 Październik 2010 00:00

Witam,

Ponieważ posiadamy w pełni wyposażone studio, które bez problemu możemy zabrać do naszego klienta, nie ma problemu abyśmy wykonali dla Ciebie i u Ciebie profesjonalne zdjęcia twojego biznesu, które później będziesz mógł później wykorzystać do promocji swojej firmy.  Poniżej prezentujemy kilka wybranych zdjęć z naszej ostatniej sesji. Oczywiście możemy też wykonać zdjęcia produktów, zdjęcia wnętrz, zdjęcia ze spotkań firmowych i konferencji, event-ów itp. Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć z tej sesji, naciśnij "więcej" pod drugim zdjęciem po prawej stronie.

 

Więcej…
 
Zdjęcia ślubne i plenerowe wykonane w Blachowni i Częstochowie
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 02 Październik 2010 00:00

Witam,

Dzisiaj prezentujemy kolejne zdjęcia ślubne w naszym wykonaniu. Tym razem mieliśmy okazję wykonać sesję w Blachowni koło Częstochowy, oraz w samej Częstochowie w "sympatycznych" ruinach starej fabryki. Zapraszamy do oglądania.

 

 
 
Ślubna sesja plenerowa w pałacu Czarny Las
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
Środa, 22 Wrzesień 2010 00:00

Mamy przyjemność zaprezentować nasze nowe zdjęcia ślubne. Troszkę czasu minęło od ostatniej aktualizacji działu news, ale to tylko dlatego że mamy mnóstwo pracy. Postaramy się teraz systematycznie dodawać nasze zdjęcia (a mamy w zanadrzu co nieco :)).

Tym razem prezentujemy zdjęcia z sesji plenerowej wykonanej w malowniczym parku w pałacu Czarny Las w Woźnikach, niedaleko Częstochowy. Przy okazji musze powiedzieć, że jest tam naprawdę ładnie i szkoda, że mieliśmy tak mało czasu na sesję. Pogoda dopisała, państwo młodzi w świetnych humorach (pozdrowienia :)), no i nowy sprzęt pełnoklatkowy Canon 5D też nie zawiódł.

A już niedługo nowe zdjęcia z kategorii fotografia dzieci, fotografia studyjna, fotografia biznesowa, oraz jak zawsze nowe zdjęcia ślubne.

 


 
Nie samymi ślubami człowiek żyje...
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 12 Sierpień 2010 00:00

Jako, że nie samymi ślubami człowiek żyje, zamieszczamy kilka fotek "biznesowych" jakie mieliśmy w ostatnim czasie okazję wykanać dla firmy Exact Systems Sp. z o.o. która zajmuję się profesjonalną obsługą w zakresie kontroli jakości części i komponentów producentów wielkoseryjnych - motoryzacyjnych, AGD RTV itp. Pierwsza część sesji obejmowała zdjecia floty, oraz załogi firmy w pięknych okolicznościach przyrody :)

pg
 
Najnowsze zdjecia ślubne
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 20 Czerwiec 2010 00:00

Serdecznie zapraszamy do oglądania naszych najnowszych zdjęć ślubnych. Wszystkie zdjecia dostępne są w galerii. Poniżej prezentujemy tylko kilka wybranych zdjęć.

 
« PoczątekPoprzednia123NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 3